Thumb
29 Czerwca 2023

Flowee

W dobie zmiennych i wymagających warunków prowadzenia biznesu, firmy o różnych rozmiarach zdają sobie sprawę z istoty optymalizacji swoich procesów i zwiększania efektywności operacyjnej oraz rentowności. Systemy pozwalające na uwalnianie zasobów oraz usprawnianie procesów są odpowiedzią na tego typu potrzeby. Niemniej jednak wiele platform do automatyzacji procesów biznesowych (BPA) na rynku wiąże się z wysokimi kosztami. Wiele firm odkłada inwestycję w takie narzędzia na inny okres lub po prostu rezygnuje z nich. Nasz zespół zdecydował się na stworzenie Flowee, potężnej i ekonomicznej alternatywy, która oferuje wysoką elastyczność i szeroki zakres zastosowań, zmieniając sposób, w jaki organizacje automatyzują swoje procesy.

 

Czym dokładnie jest Flowee?

Flowee to kompleksowa platforma BPA oparta na renomowanych technologiach takich jak Camunda, form.io, i RabbitMQ z wykorzystaniem funkcji Metabase do wizualizacji danych. Jej głównym celem jest dostarczenie platformy low-code, która może być dostosowana do różnych potrzeb biznesowych. Flowee posiada dwa moduły - Workspace pozwalający na pracę z listami zadań czy dashboardem użytkownika/zespołu oraz Modelera służący do konfiguracji całego procesu. Moduł Modelera umożliwia użytkownikom wizualizację i projektowanie złożonych, wieloetapowych procesów zautomatyzowanych od początku do końca w notacji BPM, takich jak sprzedaż ubezpieczeń, lub wykorzystanie predefiniowanych procesów, jak np. zatwierdzanie wniosków urlopowych. Dzięki komponentom form.io, w tym customizowanych komponetów np.: do podglądu plików PDF, użytkownicy mogą szybko tworzyć nawet najbardziej skomplikowane formularze.

 

Wizualizacja danych i zarządzanie zadaniami

Jednym z wyróżniających się elementów Flowee jest integracja z Metabase, umożliwiająca prezentację customizowanych danych w postaci wykresów, zarówno dla pojedynczych użytkowników, jak i całych zespołów oraz generowanie raportów. Jest to również rozwiązanie low-code, które nie wymaga od użytkownika zaawansowanej wiedzy technicznej. Ta funkcjonalność umożliwia organizacjom uzyskanie cennych wskazówek i podejmowanie decyzji opartych na danych. Ponadto, Flowee pełni rolę narzędzia do zarządzania zadaniami, pozwalając użytkownikom skutecznie śledzić i mierzyć czas pracy pozwalając na realne rozliczanie projektów oraz przydzielanie odpowiedzialności.

 

Wsparcie dla różnorodnych procesów

Flowee obsługuje szeroki zakres procesów biznesowych, w tym procesy związane z zasobami ludzkimi, takie jak rekrutacja, onboarding pracowników, zbieranie opinii/roczne oceny pracownicze i mapowanie kompetencji. Jednak jego wysoka adaptowalność oferuje również wsparcie dla procesów sprzedażowych, takich jak np.: sprzedaż ubezpieczeń podróżnych czy zarządzanie reklamacjami.

Jeśli Twoje centrum obsługi jest przeciążone licznymi powtarzalnymi zapytaniami, poprzez wsparcie procesów zarządzania korespondencją, umożliwiając optymalizację zarówno przychodzącej, jak i wychodzącej korespondencji, Flowee może wesprzeć Twój zespół, dając mu więcej czasu na skoncentrowanie się na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów. Platforma umożliwia również uzyskanie lepszej kontroli nad wydatkami oraz obniżenie kosztów związanych z obsługą faktur. Bez względu na stopień złożoności procesu akceptacji, wspomoże organizację w usprawnieniu procesu przetwarzania faktur.

Dzięki swojej elastyczności, Flowee umożliwia organizacjom dostosowanie platformy do ich konkretnych potrzeb i płynne włączenie jej w istniejące przepływy pracy niezależnie od działu, uwalniając pracowników organizacji od nudnych, monotonnych zajęć, które obniżają satysfakcję z pracy.

 

Personalizowane widoki dla usprawnienia doświadczenia użytkownika

Oprócz inherentnej elastyczności, Flowee oferuje możliwość dostosowywania widoków, np. widoku listy, który pozwala użytkownikom wyświetlać dane na podstawie wcześniej wybranych parametrów. Ta funkcja zapewnia, że użytkownicy widzą tylko istotne dla siebie informacje, poprawiając ogólne doświadczenie użytkownika i umożliwiając bardziej efektywne podejmowanie decyzji.

Flowee jest rozwiązaniem w dziedzinie automatyzacji procesów biznesowych, będącym przystępną alternatywą dla drogich oprogramowań. Dzięki swojemu przyjaznemu interfejsowi, zaawansowanym funkcjom i adaptowalności do różnorodnych procesów, Flowee umożliwia organizacjom o różnym rozmiarze usprawnienie swoich przepływów pracy i zwiększenie produktywności. Niezależnie od automatyzacji skomplikowanych procesów od początku do końca, czy uproszczenia rutynowych zadań, Flowee jest intuicyjnym rozwiązaniem, które może zmienić w znaczący sposób działanie firm we współczesnym konkurencyjnym środowisku.

 

Autor:
Weronika Dyląg
Marketing Manager
Poprzedni post Kolejny Post