Procesy i splątanie tasków

Od czego najlepiej zacząć myśleć o automatyzacji? Najlepiej od początku - definicji procesu. Czym więc jest proces? Co to znaczy? Ile jest rodzajów procesów? Jak zmiana perspektywy zmienia sposób, w jaki definiujemy różne elementy procesów? Aby zacząć myśleć o automatyzacji procesów, najpierw musimy zadać sobie te i kilka innych pytań. A oto jak my postrzegamy procesy.

Więcej

Spaghetti procesów

Czy podczas zmagania się z trudnościami projektowymi zastanawialiście się kiedyś jak jeść spaghetti?

Czy może rozpędzeni na autostradzie zdarzeń jesteście skupieni na drodze, innych uczestnikach i dojechaniu do celu? Zgadzamy się, cel jest ważny. Warto jednak pamiętać, że każda podróż się kiedyś kończy. I co wtedy? Może warto coś zjeść?

Więcej

Finture Heroes - Marcin Horeglad

"Od zera do bohatera" to nie tylko ścieżka rozwoju postaci w gamingu. Choć każdy z nas kiedyś zaczynał swoją przygodę z IT, to nieliczni zapewne, budowali wcześniej jazy ;)
Marcin przybliża nam jak wyglądała jego ścieżka - od decyzji o przebranżowieniu aż do rozpoczęcia przygody z zarządzaniem w IT.

Więcej

Finture Heroes - dr hab. A. Jankowski

Finture to firma skupiająca konsultantów, ekspertów z różnych dziedzin – ludzi z wyjątkowymi doświadczeniami. Zdobytą wiedzę i umiejętności, którymi staramy się dzielić zarówno w zespołach jak i z naszymi klientami, przekuwamy na narzędzia wspierające biznesy naszych partnerów. Są wśród nas również osoby, które swoją wiedzę przekazują nauczając kolejne pokolenia studentów. Taką osobą jest dr hab. Andrzej Jankowski, profesor UWM z którym współpracujemy w ramach projektów wykorzystujących AI.

Więcej

Wsparcie IT dla towarzystw ubezpieczniowych

Transformacja cyfrowa to proces, który może wydawać się skomplikowany, jednak jest to proces konieczny do przeprowadzenia, w celu zapewnienia efektywności przedsiębiorstwa. Niezaprzeczalnie branża ubezpieczeniowa jest w trakcie tego procesu. Na co warto zwrócić uwagę?

Więcej

Autoryzacja i weryfikacja z użyciem blockchain

Jeśli chcesz zapewnić swoim użytkownikom bezpieczeństwo i przyjemny user experience, dodatkowo obniżyć ilość przypadków wyłudzenia danych lub kradzieży, jest bardzo duża szansa, że Finture z platformą Nuggets będą w stanie Ci pomóc.

Więcej